A$k msjları

A$k msjları

Mesaj tarafından sheqeR_kss Bir C.tesi Şub. 27, 2010 6:31 pm

Rüzgar Gibi Gelip geçme Hayatımdan, Rüzgar Gibi Gir Hayatıma Benimle Rüzgar ol Gidelim Yarınlarımıza Sevgilim.

Hüzünler Senden Uzak Dursun Aşkım, Acılar Benim Olsun Ben Senin için Geldim Dünyaya Huzuru Sereceğim Ayaklarına, Sen Mutlu Ol yeter Bana Aşkım.

Yağmurlu Gecelerimin Arkasından Doğan Tek Güneş Sensin Sevgilim. Hayatı Bana Bir Gökkuşağı renginden Sunduğun için Teşekkür Ederim Seni Çok Seviyorum..

Mutluluğumun Adı Sensin, Sen Kalbime Anlattığım Tek Hayatsın Aşkım.

Sen Uzaklarda Olsadan Bu Kalp Sadece Sana Atacak, geldiğin Gün yeni Bir Hayat Başlıyacak Sevgilim.

Senin peşinden Koşarken, Peşimden koşanlara Aldırmıyorum AŞkım…

Seni Seviyorum Demek Sadece Sözlerle Değil Gözlerle Anlaşılır. Sana Sevgimi Sözlerle Değil Gözlerimle Anlatmak istiyorum Aşkım.

Bu Kalp Sana Atar Bir Senindir Yâr, Aldığım her Nefes Senindir Sana Söylemek istediklerimdir Sevgilim.

Seni unutmak Benim için Hayattan Kopmaktır Sevgilim.

Bir Damla Gözyaşına Yakarım Bu Şehri Gözlerinin Uğruna Birtanem.

ilk Aşkım Olduğun Gün Son Aşkım Olman için Kendime Yemin Ettim Seviyorum Seni Aşkım..

Bulutlara yazacağım Sana olan sevgimi, Yağmurlar yağdıgında Anlayacaksın Sana Olan hasretimi.

Yanında Olmadığım Zamanlarda, Her Baktığın Yer Beni Hatırlatsın Sana Sevgilim..

Yarınlarımda beslediğim umut sensin, Hayallerimdeki Beyaz Atlı prensim Seni Çok Seviyor Prensesin
sheqeR_kss
aDmin

aDmin

Ruh HaLi : 10

Kullanıcı profilini gör http://onurkocfan.turkforumpro.com